28.1.2018

Juniori zvíťazili nad rezervou Podbrezovej

V nedeľu 28. januára 2018, odohral tím MFK Ružomberok juniori prípravný zápas v Podbrezovej s domácou rezervou.
1:3 (1:1)
FK Železiarne Podbrezová vs MFK Ružomberok

FK Železiarne Podbrezová: Adamčák – Živčič, Valek, Kupčík, Lihan, Migaľa, Garaj, Gerát, Haščák, Ferapontov, Lepieš
Striedali: Fischer, Weiss, Káčerík, Sokol

MFK Ružomberok: Kohár – Kojnok, Mário Mrva, Gallo, Kardoš – M. Bobček, Vrlík, Sapara (60. Eliaš), Miroslav Almaský (60. Machaj) – R. Kružliak, A. Omasta

Góly: 35. Lepieš - 35. a 90. A. Omasta, 62. R. Kružliak (z 11m)

Prvý gól tímu spod Čebraťa dal v 35. minúte Adrián Omasta a polčas sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1. V 62. minúte skóroval z pokutového kopu Rastislav Kružliak. V samom závere pridal svoj druhý presný zásah v stretnutí Adrián Omasta a naši juniori zvíťazili 3:1.

Keďže domáce prípravné stretnutie s Námestovom, ktoré sa malo podľa pôvodného plánu odohrať v stredu 31. januára, bolo presunuté na 14. februára 2018 o 17:30, mužstvo MFK Ružomberok juniori čaká najbližší domáci zápas v nedeľu 4. februára 2018 o 16:00, keď si na svojom umelom trávniku zmeria sily s tímom JUPIE FŠ M. Hamšíka.