14.4.2018

Juniori zvíťazili v Bytči

V sobotu 14. apríla 2018, odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas 19. kola 4. ligy Sever na pôde domácej Bytče.
0:5 (0:2)
Mestský štadión Bytča
19. kolo, 15:30
MFK Bytča vs MFK Ružomberok

MFK Bytča: Baláž - Kocian, P. Pavlík (78. M. Pavlík), Daniš, Čikota, Gašperík (76. Hrtánek), Gajdošík, Mikula, Šimák (54. Sakala), Špánik (59. Pekarík), Čupec

MFK Ružomberok: Bakoš - Štefánik, Gallo, Čurma, Kojnok, Zsigmund (70. Rapoš), Miroslav Almaský, Mário Almaský, Sapara, Ferenčík (64. Matula), A. Omasta (54. Totkovič)

Góly: 3. A. Omasta, 16. Ferenčík, 67. a 81. Mário Almaský, 72. Sapara

Žltá karta: 65. Mikula

Rozhodovali: Halfar - Moják, Šlapka

Diváci: 100

Už v 3. minúte otvoril skóre Adrián Omasta a po trinástich minútach zvýšil náskok hostí na rozdiel dvoch gólov Milan Ferenčík. V 67. minúte sa strelecky presadil Mário Almaský a po piatich minútach skóroval aj Marek Sapara. V 81. minúte pridal svoj druhý gól v stretnutí Mário Almaský a uzavrel skóre na konečných 5:0 z pohľadu ružomberského celku.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v nedeľu 22. apríla 2018 o 10:30, kedy v 20. kole 4. ligy Sever privíta na umelom trávniku v areáli ružomberského štadióna Závažnú Porubu.