6.7.2019

Príprava: B mužstvo na úvod víťazne

V sobotu 6. júla 2019 odohral MFK Ružomberok B prvý prípravný zápas s poľským tímom s NKP Podhale Nowy Targ.
10:3 (5:1)
Likavka
Príprava
MFK Ružomberok vs NKP Podhale Nowy Targ

MFK Ružomberok: Spišák - Kojnok, Petro, Filinský, Vrlík, Kunca, Ondrek, Múdry, Mário Almaský, T. Bobček, Dopater
Náhradníci: Kohár - Kardoš, Mário Mrva, Holub, Madleňák, V. Jedinák, Zsigmund, J. Kudlička, Švec, M. Bobček, Regáli, Ďungel, Otruba

Góly RK: 6. T. Bobček, 12. a 16. Dopater, 26. a 39. Ďungel, 49. Otruba, 54. Kunca, 67. vlastný, 79. Mário Mrva, 89. vlastný

Rozhodovali: Vrtich - Bielesch, Matej

V stretnutí, do ktorého zasiahli viacerí skúšaní hráči, strelil prvý ružomberský gól Tomáš Bobček, následne dvakrát skórovali Michal Dopater a Peter Ďungel. V úvode druhého dejstva sa presadil Matúš Otruba. Následne sa zapísal do streleckej listiny Dominik Kunca a v 67. minúte si hráč súpera po súboji s Holubom strelil vlastný gól. Následne skóroval Mário Mrva a minútu pred koncom riadnej hracej doby vyslal Regáli prudký center pred bránu Noweho Targu a hráč hostí dal vlastný gól. Naše B mužstvo vyhralo v prvom prípravnom zápase 10:3.

Najbližšie prípravné stretnutie čaká tím MFK Ružomberok B v stredu 10. júla 2019 o 16:00 v Bešeňovej s rezervou Sparty Praha.