1.2.2020

Príprava: Béčko remizovalo s Považskou Bystricou

V sobotu 1. februára 2020 odohral tím MFK Ružomberok B domáci prípravný zápas s Považskou Bystricou, ktorej momentálne patrí v 3. lige ZÁPAD druhá pozícia.
3:3 (2:1)
MFK Ružomberok - UT
Príprava
MFK Ružomberok vs MŠK Považská Bystrica

MFK Ružomberok: Kohár (46. Čillík) – Huba, Hoti (65. Krnáč), Filipiak, Bajtoš – Hatala, Ondrek, Qose (46. Kubík), Dopater (60. Kardoš), Svetlošák (46. Dauda) - Švec

Góly: 4. Ondrek, 30. Švec, 60. Kubík

V 4. minúte otvoril skóre Lukáš Ondrek – 1:0. O osem minút neskôr hostia vyrovnali na 1:1. Po polhodine hry Rastislav Švec prinavrátil vedenie domáceho mužstva – 2:1. V 60. minúte skóroval striedajúci Tomáš Kubík a ružomberská rezerva viedla už 3:1. V závere však dvakrát inkasovala a kvôli gólom zo 70. a 80. minúty remizovala s Považskou Bystricou 3:3.

Tím MFK Ružomberok B odohrá najbližší prípravný zápas v sobotu 8. februára 2020 o 13:00, keď na umelom trávniku v areáli ružomberského štadióna privíta český klub FK Fotbal Třinec.