15.2.2020

Príprava: Béčko vyhralo nad Liptovským Hrádkom AKTUALIZOVANÉ!

V sobotu 15. februára 2020 odohral tím MFK Ružomberok B prípravný zápas s Liptovským Hrádkom, ktorý je účastníkom 3. ligy Stred.
5:1 (3:0)
MFK Ružomberok - UT
MFK Ružomberok vs ŠKM Liptovský Hrádok

MFK Ružomberok: Kohár (46. Čillík) - Ondrek, Hoti (64. Kardoš), Jonec, Huba - Mário Almaský, J. Kudlička, Švec, R. Kružliak (46. Dauda) - Dopater - Brenkus

ŠKM Liptovský Hrádok: Tutura - Kuzár, Janigloš (75. Stano), Ončák, Vavro (45. Žákovič) - Lačarák (55. Fílek) , Machaj (75. Vrabec), - Kunzo (55. Hutník), Laco, Ferenc - Lukáč (75. Koreň)

Góly RK: 15. Brenkus, 35. Mário Almaský, 45. Švec, 75. Dopater, 85. Ondrek (z 11m) - 82. Fílek

V 15. minúte otvoril skóre Adam Brenkus. Po dvadsiatich minútach sa presadil Mário Almaský a v závere úvodného dejstva Rastislav Švec zvýšil domáci náskok na rozdiel troch presných zásahov.

V 75. minúte skóroval Michal Dopater. O sedem minút neskôr Fílek strelil gól hostí. Posledné slovo však mali domáci futbalisti, keď päť minút pred koncom riadnej hracej doby Lukáš Ondrek z pokutového kopu stanovil konečné skóre na 5:1 pre ružomberskú rezervu.

AKTUALIZOVANÉ 18. 2. 2020: Najbližší zápas mal tím MFK Ružomberok B podľa pôvodného plánu odohrať v piatok 21. februára 2020 o 18:30 doma s Martinom. Duel sa napokon odohrá na umelom trávnik v Martine a to už v stredu 19. 2. 2020 o 18:30.