24.2.2019

Príprava: Juniori zvíťazili v Považskej Bystrici

V nedeľu 24. februára 2019 odohral tím MFK Ružomberok juniori prípravný zápas s domácou Považskou Bystricou.
1:3 (0:0)
MŠK Považská Bystrica vs MFK Ružomberok

MFK Ružomberok: Krajčírik (46. Čtvrtečka) – Kojnok, Mrva, Holub (46. Miroslav Almaský), Ducár, J. Kudlička, Brenkus, Kmeť, Machaj, T. Bobček, R. Kružliak

Góly RK: 64. R. Kružliak, 71. J. Kudlička (z 11m), 76. T. Bobček

Skóre stretnutia otvoril v 64. minúte po rohovom kope Rastislav Kružliak – 0:1. O sedem minút neskôr zvýšil ružomberský náskok na rozdiel dvoch gólov z pokutového kopu Jakub Kudlička a v 76. minúte sa zapísal do streleckej listiny Tomáš Bobček – 0:3. Deväť minút pred koncom riadnej hracej doby domáci znížili z rohového kopu na konečných 1:3.

Najbližší prípravný zápas odohrajú naši juniori v stredu 27. februára 2019 o 17:30, kedy na umelom trávniku v areáli ružomberského štadióna privítajú Liptovský Hrádok.