15.6.2017

Príprava: Na úvod remíza s KF Trepca 89

Vo štvrtok 15. júna 2017, odohral Ružomberok na sústredení v Slovinsku prvý prípravný zápas, v ktorom si zmeral sily s úradujúcim kosovským majstrom KF Trepca 89.
1:1 (0:1)
Príprava
KF Trepca 89 vs MFK Ružomberok


MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo (46. Čurma), J. Maslo (68. Menich), D. Kružliak, Shapoval (68. Kupec) – Takáč (46. J. Kudlička), Kochan (68. Sapara), Faško (46. Ďubek) – Gal Andrezly (46. Kunca), Lačný (46. Gerec), Daniel (68. Madleňák)

Gól RK: 21. Takáč


Komentár

Do prípravného merania síl nastúpil od úvodu skúšaný ľavý obranca Vladislav Shapoval, ako aj nový ružomberský stredopoliar Matej Kochan. Ruža sa dostala do vedenia v 21. minúte, kedy po narážačke s Milošom Lačným skóroval Dalibor Takáč – 0:1.

Pred druhým polčasom došlo v tíme spod Čebraťa k piatim zmenám, keď miesto Petra Masla, Miloša Lačného, Dalibora Takáča, Petra Gal Andrezlyho a Michala Faška nastúpili Matej Čurma, Štefan Gerec, Jakub Kudlička, Dominik Kunca a Tomáš Ďubek. V 48. minúte súper vyrovnal na 1:1 a na tomto výsledku sa už do konca stretnutia nič nezmenilo. Dvadsať minút po vyrovnávajúcom góle došlo k ďalším striedaniam v ružomberskom mužstve, keď trávnik opustili Matej Kochan, Vladislav Shapoval, Ján Maslo a Erik Daniel, ktorých vystriedali Marek Sapara, Šimon Kupec, Jozef Menich a Matej Madleňák.

Plán prípravných stretnutí nájdete TU

Foto: Rudolf Maškurica (archív)

ZDIEĽAJ ČLÁNOK