22.1.2020

Príprava: Presvedčivé víťazstvo nad Baníkom Ostrava

V stredu 22. januára 2020 odohral Ružomberok prípravný zápas na pôde účastníka českej najvyššej sútaže Baníka Ostrava.
0:4 (0:1)
Tréningové centrum Vista
FC Baník Ostrava vs MFK Ružomberok

FC Baník Ostrava: 1. polčas: Budinský – Reiter, Pokorný, Stronati, Holzer - Hrubý, Kuzmanovič, Kaloč - Lalkovič, Smola, Buchta

2. polčas: Budinský - Celba, Procházka, Šindelář, Fleišman - Jánoš, Drozd, Jirásek - Barkov, O.Šašinka, Granečný

MFK Ružomberok: Krajčírik (60. J. Červeň) – Holub, J. Maslo (46. Mário Mrva), Twardzik, Kojnok (46. V. Jedinák), Kostadinov (60. Miroslav Almaský), Múdry (46. Takáč), Qose, Mojžiš (60. Kmeť), Gerec (46. Novotný), Almási (60. R. Kružliak)

Góly: 17. Mojžiš, 63. Twardzik, 77. Kmeť, 82. Takáč