15.1.2019

Príprava: Ruža na úvod vysoko zvíťazila nad Námestovom

V utorok 15. januára 2019 odohral Ružomberok prvý prípravný zápas v tomto roku, keď na svojom trávniku privítal Námestovo.
11:0 (6:0)
MFK Ružomberok - UT
Príprava
MFK Ružomberok vs MŠK Námestovo


MFK Ružomberok: Čtvrtečka – Čurma (46. Kojnok), J. Maslo, Twardzik, Madleňák, Qose, Brenkus, Kostadinov, R. Kružliak, Gal Andrezly, Tandir

MŠK Námestovo: Lešňovský - Habiňák, Jaššo, Prokaj, Siman, Čecho, Kurtulík, Čiernik, Kubica, Buckulčík, Branický
Náhradníci: Kormaňák - Fajčák, Hvolka, Stašák, Hušla

Góly: 13., 16., 22. a 48. Tandri, 27. a 49. Gal Andrezly, 35. a 71. Madleňák, 40. Brenkus, 81. a 88. R. Kružliak

Rozhodovali: Nemček - Horváth, Tomčík

Diváci: 125


Komentár

Ako prvý ohrozil súperovu bránu Tandir, ale Lešňovský bol na mieste. V 13. minúte bol už Tandir úspešný, keď dotlačil loptu do siete. Po troch minútach sa opäť presadil náš najlepší jesenný strelec a v 22. minúte skompletizoval hetrik – 3:0. Po piatich minútach Gal Andrezly zvýšil na 4:0. Následne Maslov tvrdý projektil tesne minul bránu a Lešňovský zneškodnil ďalekonosné zakončenie Twardzika. V 35. minúte sa skóre menilo znova, keď sa po Tandirovom centri hlavou presadil Madleňák – 5:0. Do konca úvodného dejstva ešte Brenkus peknou strelou zvýšil domáci náskok na 6:0.

Hneď na začiatku druhého polčasu zahrávali Liptáci roh, po ktorom strelil Tandir svoj štvrtý presný zásah v stretnutí – 7:0. Už po minúte Kostadinov potiahol útok po pravom krídle a jeho center na vzdialenejšiu žrď hlavou umiestnil Gal Andrezly – 8:0. V 61. minúte Brenkus vysunul prihrávkou Tandira, jeho šancu na ďalší gól však stihol zmariť brankár. Po troch minútach Brenkus zakončoval z uhla a loptu padajúcu do brány v poslednej chvíli vykopol obranca. V 71. minúte zahrával Ružomberok rohový kop. V šestnástke sa najlepšie zorientoval Madleňák a druhým presným zásahom v stretnutí zvýšil na 9:0. V rozmedzí 81. a 88. minúty dvakrát skóroval Rastislav Kružliak, ktorý stanovil skóre na konečných 11:0.

Zostrih zo stretnutia nájdete TU!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK