8.2.2020

Príprava: Vysoké víťazstvo B mužstva

V sobotu 8. februára 2020 odohral tím MFK Ružomberok B prípravný zápas s B mužstvom českého klubu FK Fotbal Třinec.
7:0 (2:0)
MFK Ružomberok - UT
MFK Ružomberok vs FK Fotbal Třinec

MFK Ružomberok: Kohár (46. Čillík) – Kardoš, Filipiak, Hoti, Ondrek, Qose (46. Krnáč), J. Kudlička, Mário Almaský, Švec (46. Dauda), R. Kružliak, M. Bobček

Góly: M. Bobček 2, Mário Almaský, Filipiak, R. Kružliak, Krnáč, Dauda

V 32. minúte otvoril skóre Marek Bobček a o sedem minút neskôr sa zapísal do streleckej listiny aj Mário Almaský. Po zmene strán pridal svoj druhý presný zásah v stretnutí Marek Bobček, po jednom góle pridali Tomáš Filipiak, Rastislav Kružliak, Jakub Krnáč a Martin Dauda a tak náš výber zvíťazil 7:0.

Tím MFK Ružomberok B odohrá najbližší prípravný zápas vo štvrtok 13. februára 2020 o 18:30, keď na umelom trávniku v areáli ružomberského štadióna privíta Spišskú Novú Ves.