2.7.2016

Príprava: Zúčastnili sme sa osláv
v Liptovských Sliačoch + VIDEO

V sobotu 2. júla 2016 sa MFK Ružomberok zúčastnil osláv 70. výročia futbalu v Liptovských Sliačoch, keď si na ich trávniku zmeral svoje sily s Liptovským Mikulášom.
0:0 (0:0)
Liptovské Sliače
Príprava
MFK Ružomberok vs MFK Tatran Liptovský Mikuláš


MFK Ružomberok: Hajdúch – P. Maslo (46. Čurma), Menich (46. J. Maslo), D. Kružliak, Cortie (46. Kupec) – Nagy (69. Zsigmund), Sapara (46. Faško), Ďubek (69. J. Kudlička) – Ferenčík, Ryustemov (67. M. Lovás), A. Lovás (82. Vavrík)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Základná zostava: Šavol – Kubena, Kucharčík, Gilian, Šimún, Lišivka, Boban, Staš, Papaj, Jasenovský, Laco

Náhradníci: Korýtko – Kreva, Matič, Frian, Poremba, Gallo, Lehotský, Kysel

Rozhodovali: Mastiš - Rojček, Považan


Komentár

V horúcom počasí dostali na trávniku priestor aj dvaja noví skúšaní hráči – dvadsaťtriročný holandský obranca Yannick Cortie a dvadsaťročný bulharský stredopoliar Bedri Ryustemov. Najväčšiu šancu úvodného dejstva mal v 42. minúte Andrej Lovás, ale jeho hlavička smerovala nad.

Do druhého dejstva nastúpil prvýkrát v príprave po zranení Ján Maslo. Na začiatku druhého polčasu zneškodnil Hajdúch strelu hostí. Následne videli prítomní diváci štandardné situácie na jednej aj druhej strane, ako aj viaceré striedania v oboch tímoch. V závere stretnutia po priamom kope pohrozil Liptovský Mikuláš strelou nad bránu a priateľské stretnutie sa skončilo bezgólovou remízou.

Foto: Stanislav Kmeť

ZDIEĽAJ ČLÁNOK