12.8.2018

Prvé víťazstvo juniorov v novej sezóne

V nedeľu 12. augusta 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas 2. kola 3. ligy Stred na pôde klubu TJ Tatran Krásno nad Kysucou.
1:2 (1:2)
Tatran Krásno nad Kysucou
2. kolo, 17:00
TJ Tatran Krásno nad Kysucou vs MFK Ružomberok

TJ Tatran Krásno nad Kysucou: Lastovica - Ďuratný, Boris, M. Ševčík (66. Gašper), Kopásek (81. Krupík), Jakubec, Gábor, Koleno, Staňo, T. Ševčík, Pagáč (46. Rajnoha)

MFK Ružomberok: Kohár - Kunca, Jonec, Mário Mrva, Kojnok, Jedinák (88. Machaj), Zsigmund, Miroslav Almaský (90. Vrlík), M. Bobček (85. J. Kudlička), Gerec, R. Kružliak (90. Gallo)

Góly: 7. Boris - 32. Jedinák, 45. Miroslav Almaský

Žlté karty: 40. Kopásek, 80. T. Ševčík - 69. Kojnok

Rozhodovali: Krajči - Kuba, Šupej

Diváci: 350

V 7. minúte Mário Boris poslal domácich do vedenia. Po dvadsiatich piatich minútach vyrovnal Viktor Jedinák na 1:1 a v závere úvodného dejstva dokonal obrat Miroslav Almaský - 1:2. Po zmene strán sa na výsledku nič nezmenilo a juniori si pripísali prvé víťazstvo v novej sezóne.

Tím MFK Ružomberok juniori čaká najbližší zápas v sobotu 18. augusta 2018 o 10:30, kedy na ružomberskom štadióne odohrá duel 3. kola 3. ligy Stred s klubom TJ Tatran Oravské Veselé.