MFK Skalica: Šemrinec – Petr, Blažek, Hurtado, Václav, Hollý (74. Fábry), Mášik (74. Potoma), Kousal (65. Nagy), Baumgartner, Šebesta (46. Černek), Haša (82. Vlasko)

MFK Ružomberok: Krajčírik – Fabiš, Mrva (62. Maslo), Mojžiš, Madleňák – Lichý (62. Luterán), Zsigmund (74. Kelemen) – Gerec, Chrien, Morong (62. Bobček) – Regáli

Premenené jedenástky: Václav, Blažek, Vlasko, Fábry – Maldeňák, Chrien, Gerec

Žlté karty: 23. Blažek, 29. Hurtado, 36. Kousal, 66. Petr - 11. Morong, 24. Lichý, 57. Gerec

Červená karta: 45. Baumgartner

Rozhodovali: Ziemba - Bednár, Vass

Diváci: 504

V 6. minúte Morong potiahol útok hostí po ľavom krídle, prihral Fabišovi a ten našiel pred bránou Chriena, ktorého hlavičku smerujúcu pod brvno chytil Šemrinec. Po štyroch minútach Mrva strieľal spoza veľkého vápna tesne vedľa bližšej žrde. V 14. minúte Baumgartner odcentroval pred bránu hostí a Šebesta poslal hlavou domácich do vedenia – 1:0. O sedem minút to skúsil Regáli spoza šestnástky, no toto zakončenie neprekvapilo skúseného gólmana. V 26. minúte Gerec pálil z vnútra veľkého vápna a jeho strelu zblokoval obranca ponad brvno na rohový kop. Po jedenástich minútach Regáli vypálil z mierneho uhla a aj túto strelu vyrazil Šemrinec. V 42. minúte po Regáliho centri z pravej strany Zsigmund hlavou tesne minul bránu. V závere polčasu Baumgartner fauloval prenikajúceho Regáliho. Domáci futbalista dostal červenú kartu a Skalica musela dohrávať v početnej nevýhode.

V 49. minúte Madleňák vystrelil spoza veľkého vápna nad brvno. Domáci umne bránili a hosťom sa v úvode druhého dejstva nedarilo dostať do výraznejšej šance na skórovanie. V 62. minúte striedajúci Bobček prestrelil obranný val pred sebou, ale jeho strelu chytil Šemrinec. Po dvoch minútach sa už Bobček tešil z gólu, keď pohotovým zakončením prekonal brankára – 1:1. V 69. minúte Regáli vyslal krížnu strelu z uhla, ktorá len tesne minula vzdialenejší horný roh. Po dvoch minútach Chrien poslal z ľavej strany center pred bránu, odkiaľ hlavičkoval Bobček, no hlavičku chytil Šemrinec. V 72. minúte si Regáli nabehol na Fabišovu dlhú loptu, lenže vo veľkej šanci vystrelil nad brvno. Po troch minútach si domáci gólman poradil s hlavičkou striedajúceho Kelemena. V 77. minúte Kelemen vypálil podstatne prudšie, no strelu zastavilo brvno. V 83. minúte sa po rohovom kope napokon dostal k zakončeniu hlavou Mojžiš, lenže hlavičku chytil Šemrinec. Po šiestich minútach Kelemen v nádejnej pozícii vystrelil tesne nad. V nadstavenom čase aktívny Kelemen hlavičkoval po Fabišovom centri tesne nad brvno.

Napriek početnej výhode a výraznej hernej prevahe Ruža nestrhla víťazstvo na svojom stranu. Stretnutie sa po riadnej hracej dobe skončilo remízou 1:1 a nasledoval penaltový rozstrel. V prvej sérii Šemrinec vyrazil Maslovu strelu a Václav premenil pokutový kop. V druhej sérii Madleňák bezpečne premenil a Nagy prestrelil bránu. V tretej sérii boli úspešní Chrien aj Blažek. V štvrtej sérii Šemrinec chytil Mojžišovu strelu a následne bol blízko k úspešnému zákroku aj Krajčírik, keď vystihol stranu Vlaskovho pokutového kopu, lenže lopta prešla za bránkovú čiaru. V poslednej piatej sérii Gerec premenil jedenástku, no úspešný bol aj Fábry. Ružomberok tak prehral so Skalicou 3:4 a ukončil svoju pohárovú púť v tohtosezónnej edícii Slovnaft Cupu.