V stredu 4. marca 2020 odohral Ružomberok v Zlatých Moravciach štvrťfinále Slovnaft Cupu so Sereďou.

ŠKF Sereď: Penksa – Mečiar (46. Slaninka), Djiby Ba, Michalík, Hučko – Duranski, Pankarićan (46. Rorić) – Morong, Špehar, Potoma – Vucenović (55. Louka)

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, J. Maslo, Twardzik – Kojnok (90. Kmeť), Kostadinov, Zsigmund, Takáč, Mojžiš – T. Bobček (69. Almási), Regáli (55. Gerec)

Góly: 11. Twardzik, 24. Regáli

Žlté karty: 1. Pankarićan, 10. Hučko, 53. Duranski, 68. Michalík - 8. Kojnok, 19. J. Maslo, 36. T. Bobček

Rozhodovali: Ziemba - Benko, Perát

Diváci: 220

V 4. minúte sa dostal Mečiar k nebezpečnému zakončeniu z mierneho uhla, ktoré zblokoval Kojnok na rohový kop. O sedem minút neskôr bol pred domácou šestnástkou faulovaný prenikajúci Bobček. Pri nariadenom priamom kope opäť preukázal svoju kopaciu techniku Twardzik, keď namieril presne k žrdi a poslal hostí do vedenia – 0:1. V 18. minúte to skúšal z veľmi ťažkého uhla Morong a Macík bol na mieste. Vzápätí na opačnej strane trávnika Takáč vypálil spoza veľkého vápna tesne vedľa. O šesť minút neskôr Regáli využil zaváhanie domácej defenzívy, kedy aj s prispením žrde a Michalíkovho teču zvýšil ružomberský náskok – 0:2. V 31. minúte sa Regáli dravým prienikom dostal až pred Penksu, ale krížnou strelou minul vzdialenejšiu žrď. V samom závere úvodného dejstva Bobček výborne našiel na hranici veľkého vápna voľného Regáliho, lenže jeho strelu vyrazil Penksa.

V 61. minúte sa po rohovom kope najlepšie zorientoval v domácej šestnástke Mojžiš, ale hlavičkoval mimo brány. Po dvanástich minútach Twardzik našiel centrom Gereca, no tomu pred bránou lopta nesadla na kopačku podľa jeho predstáv a nedokázal prekonať Penksu. V 76. minúte Potoma vystrelil spoza veľkého vápna tesne vedľa ružomberskej svätyne. Po troch minútach získali Liptáci priamy kop. Takáč sa rozhodol pre priame zakončenie z uhla, lenže poslal loptu nad brvno. V 85. minúte Morong vyslal center pred bránu hostí, odkiaľ Louka hlavičkoval do Macíkovho náručia. Po troch minútach Potoma predviedol peknú individuálnu akciu, no jeho následnú strelu z hranice šestnástky chytil Macík. V 90. minúte Kmeť potiahol rýchly protiútok hostí, našiel Kostadinova a ten sa snažil naservírovať loptu Almásimu pred prázdnu bránu, kde stihol v poslednej chvíli úspešne zasiahnuť domáci obranca. Ružomberok po víťazstve 2:0 postúpil do semifinále Slovnaft Cupu.