17.6.2018

Víťazná rozlúčka juniorov so sezónou

Výber MFK Ružomberok juniori sa v 28. kole 4. ligy Sever predstavil na pôde klubu OŠK Baník Stráňavy.
1:4 (0:2)
OŠK Baník Stráňavy
28. kolo, 17:30
OŠK Baník Stráňavy vs MFK Ružomberok

OŠK Baník Stráňavy: Gálik (88. Homola) - Brezáni, Bukovčan, Belaník, L. Janči, Ševčík, Vantúch, Chrachala, M. Hreus (P. Hreus), Ďuratný, M. Janči

MFK Ružomberok: Bakoš (83. Spišák) - Štefánik, Gallo, Ducár, Zsigmund, Miroslav Almaský, Matula (56. Machaj), Kojnok, Totkovič (67. Črep), Hrdina, A. Omasta (58. Huba)

Góly: 68. Ďuratný - 34. Belaník vl., 45. A. Omasta, 63. Machaj, 90. Huba

Žlté karty: 38. Vantúch - 69. Huba

Rozhodovali: Ježík - Badura, Kosturský

Diváci: 150

V 34. minúte poslal hostí do vedenia vlastným gólom Martin Belaník a po jedenástich minútach Adrián Omasta zvýšil náskok tímu spod Čebraťa na rozdiel dvoch presných zásahov. V 63. minúte sa presadil Marek Machaj. Po piatich minútach skóroval za domácich Tomáš Ďuratný. V 90. minúte uzavrel skóre Martin Huba a Liptáci sa rozlúčili so sezónou víťazstvom 4:1.

Tím MFK Ružomberok juniori ukončil ročník na prvom mieste 4. ligy Sever so ziskom 77 bodov, vysoko aktívnym skóre 145:25 a 12-bodovým náskokom pred druhou Terchovou a treťou Bánovou.