Tím MFK Ružomberok juniori vstúpil v sobotu 17. marca 2018 do jarnej časti 4. ligy Sever predohrávaným 29. kolom, v ktorom sa predstavil na pôde Staškova.
29. kolo, 15:00
FK Slávia Staškov vs MFK Ružomberok

FK Slávia Staškov: Pronaj - Baričák, E. Furdan (46. M. Furdan), Sýkora, Polka (84. Gracík), Martiník, Lysík (67. Barnošák), Brezina, Michalík, Čačurák (55. Gavlák), Kaličák

MFK Ružomberok: Bakoš - Kojnok, Gallo, Ducár (57. Štefánik), Čurma, Vrlík (61. Eliaš), Mário Almaský, Miroslav Almaský, Sapara, Kunca (59. Totkovič), A. Omasta

Góly: 5. Lysík - 23. Gallo, 37., 43. a 70. Mário Almaský, 55. Ducár, 73. Štefánik

Žlté karty: 22. Sýkora - 29. Gallo

Červená karta: 90. Barnošák

Rozhodovali: Kosturský - Šottník, Burger

Diváci: 150

V 5. minúte poslal domáci tím do vedenia Róbert Lysík. Favorizovaní hostia vyrovnali v 23. minúte zásluhou Michala Galla. Po štrnástich minútach sa postaral o obrat skóre Mário Almaský a ten istý hráč si pripísal ďalší presný zásah dve minúty pred koncom prvého polčasu.

V 55. minúte sa zapísal do streleckej listiny Stanislav Ducár. O pätnásť minút neskôr skompletizoval svoj hetrik Mário Almaský a v 73. minúte Denis Štefánik uzavrel skóre na konečných 6:1 z pohľadu ružomberských juniorov.