7.10.2018

Vysoké víťazstvo juniorov v Podbrezovej + VIDEO

V nedeľu 7. októbra 2018 odohral tím MFK Ružomberok juniori zápas desiateho kola 3. ligy Stred s domácou rezervou Podbrezovej.
0:6 (0:4)
Podbrezová štadión Skalica - UT
10. kolo, 10:30
FK Železiarne Podbrezová vs MFK Ružomberok

FK Železiarne Podbrezová: Drobnjak - Tereschenko, Antal (57. Ďatko), Matalík, Turňa, Lepieš, Magda, Gordan, Jagerčík, Kopičár, Jenat (46. Caban)

MFK Ružomberok: Čtvrtečka - Kojnok, Gallo, Mário Mrva, Madleňák (46. Vrlík), Miroslav Almaský, J. Kudlička (63. Filinský), Brenkus (46. Machaj), V. Jedinák (68. Ducár), R. Kružliak (46. Zsigmund), M. Bobček

Góly: 12. Brenkus, 13. Miroslav Almaský, 18. R. Kružliak (z 11m), 44. a 78. M. Bobček, 62. Zsigmund

Rozhodovali: Miroslav Holas - Čičmanec, Martin Holas

Diváci: 100

Ružomberský výber mal ideálny vstup do stretnutia. V 12. minúte Adam Brenkus zatočil loptu z priameho kopu do brány a už po minúte ten istý hráč prihral na pravé krídlo Miroslavovi Almaskému, ktorý peknou strelou z uhla zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V 18. minúte získali Liptáci pokutový kop a ten s prehľadom premenil Rastislav Kružliak. Krátko pred koncom úvodného dejstva Adam Brenkus predviedol individuálnu akciu a šikovne sa preštrikoval k zakončeniu. Jeho strelu síce zastavila žrď, lenže dorážajúci Marek Bobček sa nemýlil a zvýšil na rozdiel štyroch gólov.

Po výbornom úvodnom dejstve pristúpili Ružomberčania k trojnásobnému striedaniu. V 62. minúte Marek Zsigmund presne namieril z hranice veľkého vápna - 0:5. Po sedemnástich minútach Marek Bobček prekonal vybehnutého brankára, strelil svoj druhý presný zásah v stretnutí a uzavrel skóre na konečných 6:0 z pohľadu hostí. Záznam z víťazného stretnutia našich juniorov si môžete pozrieť TU.

Tím MFK Ružomberok juniori čaká najbližší zápas v nedeľu 14. októbra 2018 o 10:30, kedy na ružomberskom štadióne privíta v stretnutí 11. kola 3. ligy Stred tím MŠK Námestovo. Na stretnutie ste všetci vítaní, vstup je voľný.