6.5.2018

Zápas juniorov sa hral deväť minút

V nedeľu 6. mája 2018, nastúpil tím MFK Ružomberok juniori na domáci zápas 22. kola 4. ligy Sever s Tvrdošínom.
3:0 (3:0)
MFK Ružomberok - UT
22. kolo, 10:30
MFK Ružomberok vs ŠK Tvrdošín

MFK Ružomberok: Urminský - Kojnok, Gallo, Rapoš, Kupec, Čurma, Zsigmund, Hrdina, Miroslav Almaský, Kunca, Mário Almaský

ŠK Tvrdošín: Šikyňa - Palider, Hradský, Šurina, Bartoš, Sirota, Lajš

Góly: 2. Kunca, 7. Zsigmund, 8. Mário Almaský

Rozhodovali: Bátory - Ježík, Koleno

Diváci: 70

Súper pricestoval pod Čebrať len so siedmimi hráčmi. V 2. minúte otvoril skóre Dominik Kunca, po piatich minútach dal gól Marek Zsigmund a vo 8. minúte zvýšil Mário Almaský na 3:0. Keďže Tvrdošínu sa zranil brankár a v hre by ostávalo už len šesť futbalistov, netradičné stretnutie sa skončilo už v deviatej minúte trojgólovým víťazstvom ružomberského výberu.

Tím MFK Ružomberok juniori odohrá najbližší zápas v utorok 8. mája 2018 o 16:30, keď si v dohrávke 17. kola 4. ligy Sever zmeria sily s domácim mužstvom FK Slovan Trstená.