14.5.2019

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 18. mája 2019 o 17:00 odohrá MFK Ružomberok domáci zápas predposledného deviateho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

Ruža po víťazstve v Michalovciach zvýšila svoj náskok na tretej priečke na rozdiel piatich bodov. Na to, aby si definitívne udržala bronzovú pozíciu a s ňou aj miestenku v Európskej lige, potrebuje doma zdolať Dunajskú Stredu, prípadne veriť, že Žilina nebude bodovať naplno v súboji so Sereďou. Na výsledky iných zápasov sa ale v žiadnom prípadne nemôžeme a ani nechceme spoliehať, preto veríme, že aj s vašou podporou v sobotu zvíťazíme!

• V prípade, ak postúpime do Európskej ligy, budú mať predkupné právo na kúpu vstupeniek na domáci zápas úvodného predkola všetci fanúšikovia, ktorí sa fyzicky zúčastnia nášho sobotného duelu s Dunajskou Stredou a preukážu sa použitou vstupenkou z domácich sektorov z daného stretnutia 9. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy. Viac sa dočítate TU!

• Vstupenky v základnej cenovej hodnote 5 €, ako aj vstupenky so zľavou pre dôchodcov a študentov s platným preukazom ISIC, si môžete zabezpečiť už teraz v online predpredaji TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3 €.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3 €. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a aj o deku. V sektore bude postarané aj o pitný režim.

• Cez polčasovú prestávku sa v prípade priaznivého počasia môžete tešiť na vystúpenie mažoretiek.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 15:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK