24.10.2023

Pozývame vás na domáci zápas so Žilinou

V sobotu 28. októbra 2023 o 18:00 privítame v dvanástom kole Niké ligy na našom štadióne Žilinu.

Po prehre v Podbrezovej nás už v stredu o 16:00 čaká domáci pohárový súboj s Liptovským Mikulášom. Následne sa na našom štadióne predstavíme aj v sobotu o 18:00, kedy v ligovom súboji privítame Žilinu. Veríme, že aj s vašou tradične výbornou podporou z hľadiska sa nám v sobotnom stretnutí podarí získať nesmierne dôležité body!

Pre fanúšikov od pätnásť rokov (vrátane), sme na duel so Žilinou pripravili polčasovú súťaž v triafaní brvna o poukážku v hodnote 100 € do značkových predajní Tauris Mäsiarstvo u Býka. V prípade seriózneho záujmu sa môžete do súťaže registrovať do piatku 27. októbra 2023 do 12:00 na maile futbalruza@gmail.com. Viac informácií o súťaži nájdete TU.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o vstupenkách, ako aj voľných vstupoch na sobotný zápas, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v sobotu od 16:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.