20.11.2023

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V piatok 24. novembra 2023 o 17:30 odohráme domáci zápas pätnásteho kola Niké ligy s Trenčínom.

Po reprezentačnej prestávke sa opäť otvoria brány štadiónov a na našom trávniku si zmeriame sily s Trenčínom. Na konte momentálne máme štrnásť bodov a patrí nám deviata pozícia, čo znamená, že nevyhnutne potrebujeme bodovať. Veríme, že nám k tomu pomôžete vašou tradične výbornou podporou z tribún.

Pre fanúšikov sme pripravili polčasovú vedomostnú súťaž s otázkami týkajúcimi sa nášho klubu o poukážku v hodnote 100 € do značkových predajní Tauris Mäsiarstvo u Býka. V prípade seriózneho záujmu sa môžete do súťaže registrovať do štvrtku 23. novembra 2023 do 16:00 na maile futbalruza@gmail.com. Viac informácií o súťaži nájdete TU.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o vstupenkách, ako aj voľných vstupoch na zápas, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v piatok od 15:30 do šesťdesiatej minúty zápasu.