Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V septembri 2019 vyšli tieto články:

30.9.Spustili sme online predpredaj vstupeniek na zápas so Slovanom Bratislava
30.9.Výsledky mládežníckych tímov
30.9.Slovnaft Cup: Žreb sa bude opakovať!
29.9.Výhra Béčka v zaujímavom zápase + FOTO, VIDEO
28.9.Ružomberok zvíťazil gólom v nadstavenom čase + VIDEO
27.9.RTVS odvysiela naše zápasy s Trenčínom a Žilinou
27.9.Preview: Ruža druhýkrát v týždni cestuje na východ Slovenska
26.9.Tomáš Kubík hral za slovenskú „osemnástku“
26.9.Adrián Macejko hral za SR “17“
25.9.Slovnaft Cup: Ruža postúpila do osemfinále
25.9.Lucia Planietová môže zasiahnuť do kvalifikačných bojov SR WU19
24.9.Aj tento rok sa pridávame k Európskemu týždňu športu
24.9.Program mládežníckych tímov
24.9.Preview: „Nebude to prechádzka ružovou záhradou“
23.9.Výsledky mládežníckych tímov
22.9.I. LSD U19: MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava 1:1 (1:1)
21.9.Ruža vybojovala tri body v Dunajskej Strede + VIDEO
20.9.Béčko prehralo v Košiciach
20.9.Preview: Ruža sa v sobotu predstaví na Žitnom ostrove
19.9.Michal Záhradník a Matúš Matej hrali za SR “16“
18.9.Oslávili sme desiate výročie spolupráce s Trojlístkom + FOTO, VIDEO
17.9.Program mládežníckych tímov
17.9.Alexander Selecký a Tomáš Kubík sú nominovaní do SR “18“
17.9.Adrián Macejko je nominovaný do SR “17“
17.9.Slovnaft Cup: Naším ďalším súperom bude TJ Mladosť Kalša AKTUALIZOVANÉ
16.9.Výsledky mládežníckych tímov
15.9.Miroslav Almaský rozhodol o výhre Béčka
15.9.Marek Zsigmund: „Dostávame zbytočné góly“
14.9.Ružomberok doma remizoval so Sereďou + FOTO, VIDEO
13.9.Preview: V sobotu hráme doma so Sereďou
12.9.Michal Záhradník a Matúš Matej sú nominovaní do SR “16“
12.9.Odštartovali sme projekt NAJSTARŠÍ NAJMLADŠÍM
11.9.Pozývame vás na domáci zápas so Sereďou
11.9.Hlasujte za Gól mesiaca august
10.9.Slovnaft Cup: Ruža postúpila cez Martin
9.9.Tomáš Bobček hral za SR “19“
9.9.Program mládežníckych tímov
9.9.Výsledky mládežníckych tímov
9.9.Spustili sme online predpredaj vstupeniek na zápas so Sereďou
9.9.Preview: V treťom kole Slovnaft Cupu hráme s Martinom
7.9.Béčko podľahlo žilinskej rezerve + FOTO, VIDEO
7.9.Filip Hašek odchádza na hosťovanie do Dukly Praha
4.9.Televízie odvysielajú naše zápasy s Dunajskou Stredou a Slovanom
3.9.Program mládežníckych tímov
3.9.Kristi Qose je nominovaný na kvalifikačné zápasy Albánska
2.9.Výsledky mládežníckych tímov