Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V septembri 2019 vyšli tieto články:

2.9.Výsledky mládežníckych tímov
3.9.Program mládežníckych tímov
3.9.Kristi Qose je nominovaný na kvalifikačné zápasy Albánska
4.9.Televízie odvysielajú naše zápasy s Dunajskou Stredou a Slovanom
7.9.Béčko podľahlo žilinskej rezerve + FOTO, VIDEO
7.9.Filip Hašek odchádza na hosťovanie do Dukly Praha
9.9.Tomáš Bobček hral za SR “19“
9.9.Program mládežníckych tímov
9.9.Výsledky mládežníckych tímov
9.9.Spustili sme online predpredaj vstupeniek na zápas so Sereďou
9.9.Preview: V treťom kole Slovnaft Cupu hráme s Martinom
10.9.Slovnaft Cup: Ruža postúpila cez Martin
11.9.Pozývame vás na domáci zápas so Sereďou
11.9.Hlasujte za Gól mesiaca august
12.9.Michal Záhradník a Matúš Matej sú nominovaní do SR “16“
12.9.Odštartovali sme projekt NAJSTARŠÍ NAJMLADŠÍM
13.9.Preview: V sobotu hráme doma so Sereďou
14.9.Ružomberok doma remizoval so Sereďou + FOTO, VIDEO
15.9.Miroslav Almaský rozhodol o výhre Béčka
15.9.Marek Zsigmund: „Dostávame zbytočné góly“
16.9.Výsledky mládežníckych tímov
17.9.Program mládežníckych tímov
17.9.Alexander Selecký a Tomáš Kubík sú nominovaní do SR “18“
17.9.Adrián Macejko je nominovaný do SR “17“
17.9.Slovnaft Cup: Naším ďalším súperom bude TJ Mladosť Kalša AKTUALIZOVANÉ
18.9.Oslávili sme desiate výročie spolupráce s Trojlístkom + FOTO, VIDEO
19.9.Michal Záhradník a Matúš Matej hrali za SR “16“
20.9.Béčko prehralo v Košiciach
20.9.Preview: Ruža sa v sobotu predstaví na Žitnom ostrove
21.9.Ruža vybojovala tri body v Dunajskej Strede + VIDEO
22.9.I. LSD U19: MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava 1:1 (1:1)
23.9.Výsledky mládežníckych tímov
24.9.Aj tento rok sa pridávame k Európskemu týždňu športu
24.9.Program mládežníckych tímov
24.9.Preview: „Nebude to prechádzka ružovou záhradou“
25.9.Slovnaft Cup: Ruža postúpila do osemfinále
25.9.Lucia Planietová môže zasiahnuť do kvalifikačných bojov SR WU19
26.9.Tomáš Kubík hral za slovenskú „osemnástku“
26.9.Adrián Macejko hral za SR “17“
27.9.RTVS odvysiela naše zápasy s Trenčínom a Žilinou
27.9.Preview: Ruža druhýkrát v týždni cestuje na východ Slovenska
28.9.Ružomberok zvíťazil gólom v nadstavenom čase + VIDEO
29.9.Výhra Béčka v zaujímavom zápase + FOTO, VIDEO
30.9.Spustili sme online predpredaj vstupeniek na zápas so Slovanom Bratislava
30.9.Výsledky mládežníckych tímov
30.9.Slovnaft Cup: Žreb sa bude opakovať!